Anasayfa Hakkımızda Haberler İletişim

THY Ucuz Uçak Bileti Kampanyaları


Türk Hava Yolları, ülkemizin bayrak taşıyıcı olan uluslararası bir hava yolu şirketidir. Merkezi İstanbul’da olan havayolu şirketinin orta doğu, uzak doğu, Afrika, Amerika kıtalarına uzanan geniş bir havayolu bulunmaktadır. Ayrıca şirketin yine İstanbul’da olan Turkish Technic ismi ile bir bakım merkezi bulunmaktadır. Skytrax’in her yıl verdiği ödüllerde, 2015 yılında 5. Defa Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilerek ülkemizi gururlandırmıştır. Dünya’da ise kendi alanında en iyi 4. Havayolu şirketi olmuştur. (Bir önceki yıl 5. Olmuştu)

THY Bilet Kampanyaları

Bu başarılarının altında verdiği özgün ve kaliteli hizmetin yanında geniş ulaşım ağınında faydası bulunmakta olan şirketin Temmuz ayına özel yapmış olduğu kampanyaları şu şekilde sıralayabiliriz;

Ramazan Kampanyaları

THY Ramazan ayı için de birbirinden avantajlı kampanyalarla sunmakta. İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı yurtdışı fiyatları 98 Dolar'dan başlarken, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçuşlarda 198 Dolar’dan başlamaktadır.

THY ayrıca yeni açtığı uçuş rotası olan, Slovakya’nın ikinci büyük kenti olan Kosice içinde çok güzel bir kampanya başlatmış durumunda. 30 Haziran son biletleme gününe kadar bilet aldığınız takdirde gidiş-dönüş biletinizi 99 Dolar’dan başlayan fiyatlardan edinebilirsiniz.

Yeni Rota Atlanta

ABD’nin Georgia eyaletinin içerisinde yer alan Atlanta’ya da uçmaya başlayan THY burası içinde çok güzel bir kampanya hazırlamış durumda. Yeni yerler keşfetmek ve bunu yaparken THY’nin konforunu kullanmak istiyorsanız THY’nı takipte kalınız.

EN UCUZ FİYATA UÇAK BİLETİ AL

9 KİŞİ ÜZERİ UÇAK SEFERİNİZE , GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE EN UCUZ OTOBÜS BİLETİ

Türk Hava Yolları ile uçmak isteyenlere özel bayram fırsatlarını kaçırmayın! Bayramda tatile gidecekler uçak bileti kampanyası olarak THY fırsatlarını takip edebilir ve rezervasyonunu yaptırabilir.


THY Ucuz Uçak Bileti Kampanyaları Haberini Oku, THY Ucuz Uçak Bileti Kampanyaları Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »En Ucuz Uçak Bileti » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi » Uçak Seferleri Sorgulama

1. Aydın - İstanbul2. Kırıkkale - Bayburt3. Van - Sinop4. Bursa - Sinop5. Kastamonu - Iğdır6. Isparta - Artvin7. Ankara - Trabzon8. Kilis - Balıkesir9. Adana - Mersin10. Kocaeli - Hatay

1. Batman - Balikesir2. Bandirma - Kastamonu3. Erkilet International Airport - Carsamba4. Elazig - Batman5. Balikesir - Merzifon6. Erzincan - Budrum7. Edremit/korfez - Anadolu University8. Adana-Incirlik Airbase - Canakkale9. Adiyaman - Imsik Airport10. Tokat - Adana-Incirlik Airbase